Do-It
Sportclub Do-It wil de sport en de sportbeleving binnen de gehele gemeenschap verbeteren.
Sportschool Do-It
Meer Barnevelders actief in sport! Dat is wat ons beweegt en waar wij naar streven. Sportclub & Squashclub Do-It wil de sport en de sportbeleving binnen de gehele gemeenschap verbeteren. Daar hebben we allemaal profijt van. Op persoonlijk, sociaal, maatschappelijk en zelfs economisch vlak. Nu en in de toekomst.
Daarnaast streeft Do-it ernaar een sportclub te zijn die je op een professionele wijze op weg helpt naar een gezonder en sportiever leven. En dat in een gezellige en sociale omgeving, waarbij persoonlijke aandacht, sfeer en kwaliteit speerpunten zijn. Do-It streeft naar een klantgedreven organisatie waarin jouw behoeften, wensen en mening richting geven aan onze acties.
Er werken meerdere therapeuten van Centrum Evers op locatie Do-It. Zij staat borg voor een nauwe samenwerking tussen de sportschool en Centrum Evers. Do-It biedt extra trainingsfaciliteiten voor onze sportfysiotherapeuten. Onze sportfysiotherapeuten helpen binnen Do-It blessureleed te voorkomen of te verhelpen.
Direct een afspraak maken
Vul hieronder ons formulier in en maak direct een afspraak!
David Hemstede
“Zijn doorzettingsvermogen en drive om te presteren op een positieve manier.”
Hugo van de Beek
“Klasbak voor sportproblemen.”
Testimonial
Mw. Ilona Vd Kamp-van Lambalgen moeder van Lieke (6 jaar) uit Wekerom
“Bij deze willen wij Karin nogmaals bedanken voor de behandelingen van onze dochter Lieke. Na 6 jaar dokteren met Lieke zijn we via een verhaal op facebook bij Karin terechtgekomen. Onze dochter kampte met allerlei problemen; altijd moe en hangerig, vaak boos en driftbuien, gedrags- en concentratieproblemen, problemen met motoriek. Kortom van alles. In de afgelopen 6 jaar zijn wij bij diverse kinderartsen geweest, fysiotherapeuten, pedagogen en zelfs psychologen geweest. Uiteindelijk kreeg ze het stempel ADHD en dat terwijl ze altijd maar op de bank hing met haar duim in haar mond. Na 3 behandelingen van Karin hebben wij een totaal ander kind gekregen. Ze is heerlijk ontspannen en ze gaat uit school heerlijk spelen in plaats van op de bank hangen. Haar boze buien zijn verdwenen! Wij kennen haar niet meer terug en genieten volop van haar! Bedankt!!”